Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Zpátky na led! Engineers svedou přátelský souboj s HC Hvězda Praha

13.09.2018 | Barbora Pospíšilová

Konec léta a začátek školního roku znamená jediné – brusle, dresy, hokejky a jde se zase na to! První přípravný zápas před vypuknutním sezóny EUHL odehrají Engineers už tuto sobotu na domácí půdě proti HC Hvězda Praha. Půjde tak o malé derby mezi týmy ze stadionu na Bořislavce.

Na novou sezonu se Engineers chystali samozřejmě i během letních měsíců. A nešlo pouze o načerpání nových sil na dovolených a nabrání větších svalů (třeba na tenisovém „Engineers Open“ nebo sportovním dni našeho hlavního partnera AKKA), ale i o tahy v zákulisí. Obměnil se totiž trenérský tým, a pochopitelně se připojili i noví hráči, které vám v nejbližší době představíme.

I na domácím stadionu se leccos změnilo. Engineers si vydobyli na Hvězdě nové zázemí, tudíž na dveřích vedle šatny s logem již zmíněného týmu záři i modro-oranžový lev! Kromě toho dostalo i hřiště samotné zbrusu nové mantinely, takže rány můžou lítat o sto šest! 

A s kým se vlastně na sezonu připravíme? HC Hvězda je týmem našeho stadionu na Bořislavce. V minulých letech v jeho řadách působilo několik hráčů Engineers, v současné době spíše týmu vypomáhájí v zápasech během volných dnů. Hráči Hvězdy hrají dlouhodobě špičku Pražského krajského přeboru a každoročně bojují s TNP Praha o první příčku. 

Nenechte si ujít první možnost vidět Engineery na ledě a dorazte na Hvězdu v sobotu 15. září v 18:30. A ještě o něco silnější hlasivky si připravte na 9. října, kdy začne první mistrovský zápas s Cavaliers Brno!

 
Aktuální články
Utkání
Muži | Pátek 22.03.2019, 20:15
Univerzita Karlova Praha - Engineers Prague
2:9 (1:4, 1:2, 0:3)
 
Muži | Středa 27.03.2019, 18:00
Engineers Prague - Gladiators Trenčín
7:2 ((1:1, 1:1, 5:0))
 
 
Engineers Prague 2018 | info@engineersprague.cz RSS