Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

PREVIEW: O další body se Engineers porvou mimo domácí led. Čeká na ně Bratislava a Budapešť

09.01.2019 | Barbora Pospíšilová

Druhý víkend nového roku je tady a pro Engineers Prague to znamená jediné – výjezd za výhrami! Tentokrát pražský tým míří zabojovat o body na Slovensko, kde se v pátek utká s Diplomats Pressburg, a hned z Bratislavy do Maďarska, kde v sobotu změří síly s Hokiklub Budapest.

Poslední zahraniční zápasy sice pražským Inženýrům nevyšly podle představ (Gladiators Trenčín dokázal hosty přehrát 4:1 a UMB Hockey Team Banská Bystrica zas 3:1), ale nyní mají šanci ulovit nějaké ty body i na nedomácím ledě! Rok 2018 uzavřeli výhrou nad Ostravou (4:0) a vítězstvím, doufejme, plynule přejdou i do 2019.  

BRATISLAVA

S bratislavskými Diplomaty odehrají Engineers první a zároveň poslední vzájemné utkání v základní části Evropské Univerzitní Hokejové Ligy (EUHL). Loni s nimi začali na domácí Hvězdě, a to tak, že jim nadělili hned krásných 10 gólů! První tři vstřelili domácí Pražané v posledních minutách úvodní třetiny. V té druhé sice hosté snížili na 3:1, ale Inženýři náskok nepodcenili a přidali pro jistotu další dvě branky. A v té závěrečné dvacetiminutovce Engineers Diplomatům ukázali, že si na výhru můžou nechat zajít chuť! V brankovišti soupeřů totiž skončil puk ještě 5x! Soupeři se zmohli jen na jeden gól. Menší odvetu dokázali předvést u sebe doma, kdy přehráli Inženýry za stavu 4:1.

BUDAPEŠŤ

Maďarské hráče Hokiklubu neuvidí pražští Engineers poprvé. Po dvou již zmíněných prohrách na Slovensku si Inženýři spravili chuť právě v pohodlí domácího stadionu během utkání s Budapeští. Prvních dvacet minut sice nepadl ani gól, ale v té druhé už ano! Prosadil se Suda, který zaútočil zpoza branky. V poslední třetině dokázali hosté srovnat na 1:1, ale ne na moc dlouho. Za domácí skóroval ještě i Hlaváč a Vostracký. K cenným třem bodům do tabulky pomohli i skvělí diváci a jako vždy hlasitý fanouškovský kotel!

Šance výhry jsou v obou případech nakloněné Engineers! Budeme sice daleko, ale fandit nám můžete i tak prostřednictvím FB nebo Instagramu, kde v průběhu výjezdu najdete info o tom, jak se daří!

A zároveň si můžete do diářů vyznačit pátek 15. února, protože Inženýři svedou po delší době domácí zápas. Startujeme v 19:00 s University Shields Olomouc. Budeme se těšit!

 
Utkání
Muži | Neděle 31.03.2019, 17:00
Gladiators Trenčín - Engineers Prague
2:1 pp (1:1, 0:0, 0:0 - 1:0)
 
Muži | Pondělí 01.04.2019, 17:00
Gladiators Trenčín - Engineers Prague
4:1 (1:1, 2:0, 1:0)
 
 
Engineers Prague 2018 | info@engineersprague.cz RSS