Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

BITVA O PRAHU: Kdo s koho? Trumfnou Engineers konečně tým UK? Přijďte se sami přesvědčit

19.02.2019 | Barbora Pospíšilová

Středa 20. února 18:00 – den D, hodina H? No jasně! Na domácím ledě Engineers Prague se svede jedno z nejnapínavějších a nejvyhrocenějších utkání sezony! Inženýři totiž na hřiště vjedou proti svému největšímu rivalovi – týmu UK Praha. Bude to zas kanonáda před vyprodaným stadionem jako před rokem?

To, jak se vede oběma týmům, a jaké jsou tedy šance na výhru, se dozvíte za chvilku. Teď se ale připravte na dávku akcí, které vás na Bitvě o Prahu čekají, a které doprovodí samotnou show na ledě.

Utkání začne tradičně státní hymnou, a také čestným buly. Před zápasem si milovníci sázení mohou přímo na stadionu vsadit na zápas u Fortuny. Ti, kdo se chtějí hodit do barev Engineers a sladit se s týmem, určitě uvítají stánek s týmovým merchem. O přestávce i v průběhu zápasu čekají na závodivé typy různé soutěže, třeba překážková dráha na skákacím balonu. Ceny pro vítěze samozřejmostí.

Fotky nemusíte lovit jen na svém mobilu, pro utváření vzpomínek bude připraven fotokoutek! Žíznivci si zas určitě rádi najdou cestu k extra pivním stánkům nebo venkovnímu kiosku i s klobásami.

Po celý večer můžete také využít slevu na jízdu s Taxify. Pokud se z kapacitních důvodů nedostanete na stadion, můžete se nechat odvézt do nedalekého Le Fakap baru, kde proběhne živé promítání zápasu a následná afterparty. I po ní může zmíněná sleva na taxi přijít vhod. 

Mezi vzácnými hosty nebudou chybět ani rektoři univerzit VŠE a ČVUT – prof. Hana Machková a doc. Vojtěch Petráček.

V loňské bitvě padlo celkem 16 gólů! Jakou kanonádu můžeme čekat letos? Shrňme si poslední výkony v EUHL obou dvou týmů.

Jak si vedou Engineers?
ZS Hvězda, na kterém derby vypukne, může být plusovým bodem pro Engineers. Podařilo se jim tam zvítězit nad HOKIKLUB Budapest (3:1), a také nad nováčkem ligy BO Ostrava, a to stavem 4:0! Následovaly tři venkovní zápasy. Bratislavský celek Diplomats Pressburg přehráli Pražané v prodloužení (2:1), maďarský Hokiklub již podruhé 3:1. I z utkání v Ostravě si Engineers odvezli tři body (5:1). Z nováčků v „Inženýrech“ se blýskli například Outrata či Spurný. Ze známých tváří pak Ujfaluši nebo Hlaváč. Tým také opět podržel gólman Příhoda.

Situace UKáčka
Tým UK Praha si na domácím stadionu zahrál třikrát. S jedinou Banskou Bystricou si neporadili, tři body putovaly na Slovensko po vítězství hostů 6:4. S dalším slovenským týmem, Diplomaty, to byl zápas vyrovnaný, a skončil 5:5. Výhra přišla až proti Akademikům Plzeň (6:4 pro UK). Hráči Univerzity Karlovy si vedli dobře i během utkání mimo domácí led. V Brně proti Kavalírům nakonec skórovali 5:3, v Ostravě zas 3:1.

Jakou formu mají asi pražští Engineers a hráči Univerzity Karlovy letos? Přijďte se o tom sami přesvědčit už zítra! Počet vstupenek je omezený, proto doporučujeme přijít včas. Startujeme v 18:00 na ZS Hvězda (u metra Bořislavka).

 
Utkání
Muži | Neděle 31.03.2019, 17:00
Gladiators Trenčín - Engineers Prague
2:1 pp (1:1, 0:0, 0:0 - 1:0)
 
Muži | Pondělí 01.04.2019, 17:00
Gladiators Trenčín - Engineers Prague
4:1 (1:1, 2:0, 1:0)
 
 
Engineers Prague 2018 | info@engineersprague.cz RSS