Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

PREVIEW: K zápasu musíme přistoupit s maximálním nasazením, i když nám o nic nejde, říká Ujfaluši

01.03.2019 | Barbora Pospíšilová

Na Engineers Prague čeká dnes poslední utkání před začátkem play off. Po velkolepé Bitvě o Prahu zavítá na ZS Hvězda olomoucký tým University Shields. Zjistili jsme, co si o dnešním zápasu a následných soubojích v další části soutěže myslí útočník, a jeden z úspěšných střelců na minulém utkání s UK, Petr Ujfaluši. 

Dnešní zápas s Olomoucí nebude žádná procházka růžovým sadem. Olomouc je silný soupeř, a bude hodně záležet, jak k tomu každý tým přistoupí. My k němu musíme přistoupit s maximálním nasazením, i když víme, že nám o nic nejde," okomentoval Petr Ujfaluši. 

Inženýři mají jasné, že do play off postoupí. Na jiné lodi jsou ale jejich dnešní soupeři, kterým na vzájemném zápase záleží mnohem více. Jejich výsledek ovlivní to, zda se play off zúčastní nebo ne. Zatím mají ze 14 odehraných utkání na kontě čtyři výhry, plus jednu v prodloužení, a osm proher, plus jednu v prodloužení. Bodů celkem nastřádali 15. Engineers díky osmi výhrám 28 a jsou v současné době na páté pozici v tabulce. 

A historie se zřejmě bude opakovat - v play off se Inženýři téměř jistě utkají, stejně jako minulou sezonu, s UK Praha a pražské derby bude pokračovat... 

Co se týče play off, tak shodou okolností na nás zřejmě opět vyjde Univerzita Karlova. Čekáme ještě těžší derby než to minulé, jelikož UK tým doplní hráči z Černošic, kteří na tom posledním chyběli. Musíme se poučit z minulých chyb - například špatné bránění středního pásma v obranné fázi. Z útočného pohledu jsme byli impotentní v proměňování střeleckých šancí. Pokud tyto věci zlepšíme, věřím, že máme velikou šanci na výhru," dodal k blížícímu se play off Ujfaluši. 

Dnes se na vás těšíme ve 20:00 na Hvězdě! FB pozvánka na zápas s Olomoucí - poslední utkání před vypuknutím play off! 

Na další zápas se fanoušci můžou těšit v pátek 15. března od 20:00, kdy se Engineers Prague s největší pravděpodobností znovu utkají s týmem UK a Hvězda znovu zažije pražské derby. 

Sledujte náš Facebook a Instagram, ať vám neuniknou všechny novinky! 

 
Utkání
Muži | Neděle 31.03.2019, 17:00
Gladiators Trenčín - Engineers Prague
2:1 pp (1:1, 0:0, 0:0 - 1:0)
 
Muži | Pondělí 01.04.2019, 17:00
Gladiators Trenčín - Engineers Prague
4:1 (1:1, 2:0, 1:0)
 
 
Engineers Prague 2018 | info@engineersprague.cz RSS