Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

PREVIEW PLAY-OFF: O výsledku zápasu s UK rozhodne spousta maličkostí, my ale klukům věříme, shodli se trenéři

14.03.2019 | Barbora Pospíšilová

První utkání play-off čeká na Engineers už zítra! A jelikož se zase historie opakuje, svedou  ho Inženýři s UK, na den přesně jako loňskou sezonu. Vzájemný souboj si oba týmy nacvičily během Bitvy o Prahu, která měla skutečně všechno, včetně napětí do poslední minuty. Zeptali jsme se trenérů Daniela Fukse a Daniela Koláře, jak vidí zítřejší souboj tentokrát...  

Prvním z vytyčených cílů letošní sezóny bylo postoupit do play-off ze 4. místa minimálně," zrekapituloval hlavní trenér Dan Fuks základní část. Ačkoliv jsme skončili až pátí, hodnotím to jako dobré umístění. Jsme si vědomi, kde jsme udělali chyby a myslím si, že je již opakovat nebudeme," dodal asistent trenéra Dan Kolář. 

Stejně jako minulou sezonu se ve čtvrtfinále play-off Engineers postaví Karlovce, silnému soupeři, se kterým se ale hrát dá, jak předvedli Inženýři na Bitvě o Prahu, o jejímž vítězi musely rozhodnout až nájezdy. Dalším cílem bylo a je postoupit do semifinále, tedy porazit dvakrát UK. Oba trenéři pevně věří svému týmu a sází na to, že Engineers konečně zlomí vlnu proher s Karlovkou, a play-off odstartují v plné parádě a se stejným odhodláním jako na Bitvě. 

To, že stejně jako loni hrajeme s UK Praha, je skvělé. Pořád se mě někdo dokola ptá, zda je už konečně porazíme? Nezbývá mi nic než odpovídat, že v to pevně věřím. O výsledku zápasu rozhodne spousta maličkostí, kdo postoupí z této dvojice je schopen dojít až na samý vrchol. Věřím celému našemu týmu, že to zvládneme," zhodnotil Kolář. 

Podle hlavního trenéra Fukse se na čtvrtfinále pečlivě připravují, protože si jsou vědomi, že to bude jiný hokej než v základní části - PLAY-OFF, jiná soutěž. Bodové rozdíly jsou v tabulce smazány a jede se nanovo! I on vzkázal týmu povzbudivá slova: Máme silný tým, který může porazit všechny v soutěži! Bude to boj o každý centimetr ledu a rozhodovat budou maličkosti, disciplína a týmovost. Jako tým jsme připraveni podat ty nejlepší výkony v sezóně a uspět," zakončil rozhodně. 

I vy si můžete vsadit, jak vyhrocený zápas dvou pražských rivalů dopadne, o to rovnou u iFortuna.cz. Před stadionem najdete stánek s pivem a občerstvením, vevnitř budete moct soutěžit o různé ceny, třeba lístky na Pražský Majáles! A navíc nás budete moct podpořit v našich barvách - stánek s merchem bude připraven také. 

Těšíme se na vás zítra, v 19:00 na Hvězdě! Bude to zase velkolepé a nezapomenutelné! Buďte u toho s námi a pomozte nám vybojovat první výhru v play-off! 

FB UDÁLOST Čtvrtfinále Play-Off: Engineers Prague vs. UK Praha 

Odvetný zápas se uskuteční jen pár dnů poté, a to v pondělí 18. března, v 16:30 opět na Hvězdě. 

 
Utkání
Muži | Neděle 31.03.2019, 17:00
Gladiators Trenčín - Engineers Prague
2:1 pp (1:1, 0:0, 0:0 - 1:0)
 
Muži | Pondělí 01.04.2019, 17:00
Gladiators Trenčín - Engineers Prague
4:1 (1:1, 2:0, 1:0)
 
 
Engineers Prague 2018 | info@engineersprague.cz RSS