Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

O nás

Jsme Engineers Prague. Hokejový tým univerzit ČVUT, VŠE a ČZU v Praze, založený v roce 2017 jako nástupce týmu Technika Praha, od sezony 2015/2016 klubu hrajícího Evropskou Univerzitní Hokejovou Ligu (EUHL).

Tým tvoří studenti Českého vysokého učení technického v Praze (ČVUT), Vysoké školy ekonomické v Praze (VŠE) a České zemědělské univerzity v Praze (ČZU), kteří dali přednost studiu VŠ před vrcholovým sportem, ale hokeji se chtějí věnovat dále i během studia.

Kromě sportovních cílů klademe důraz na aktivity spojené s akademickou půdou - podporu oficiálních akcí pořádaných některou z partnerských univerzit, spolupráci mezi univerzitními spolky a studentskými uniemi a šíření dobrého jména studentů pražských univerzit v rámci našeho působení.

Generálním partnerem klubu je od roku 2016 engineeringová společnost MBtech, nyní fungující pod názvem AKKA.

Hlavním partnerem se od sezóny 2018/2019 stala společnost Backbone, dodavatel telekomunikačních zařízení.

Všechny naše sponzory a partnery naleznete zde.

Ve své premiérové sezóně v EUHL, se Technice podařilo probojovat do play off a nakonec se v mezinárodní konkurenci umístila na 6. místě z 10 účastníků. V následující sezóně tým tuto příčku obsadil znovu a v poslední sezóně skončil na 5. místě po prohře ve čtvrtfinále Play Off.

Kromě EUHL se v závěru sezóny 2015 Technika zúčastnila také tradičního mezinárodního hokejového turnaje O pohár rektora ČVUT, ve kterém si poradila se soupeři ze Slovenska, Německa, Finska a ČR a po zásluze turnaj vyhrála.

Hráči Techniky dále tvoří základní pilíře samostatných týmu ČVUT a VŠE, za které reprezentují své univerzity například při prestižní Hokejové Bitvě univerzit či na Akademickém mistrovství ČR v hokeji a dalších akcích.

Publicita:

  • Domácí zápasy v Praze na Zimním stadionu Hvězdy Praha (Bořislavka), reportáže, sestřihy, rozhovory, fotoreporty
  • Venkovní zápasy streamy, sestřihy, fotoreporty
  • Oficiální webové stránky, Facebook, Instagram, Twitter
  • Univerzitní akce (Pražský Majáles, Sportovní dny, …)
  • Účast na akcích partnerů
  • Engineers Cup
  • Charitativní akce (Vánoční sbírka hraček)
  • Mezinárodní hokejové turnaje
  • Hokejová Bitva, Akademické MČR v hokeji

 Evropská Univerzitní Hokejová Liga (EUHL)

euhl-logo-final width= 

EUHL je první evropskou univerzitní ligou v ledním hokeji. Založena byla roku 2013 po vzoru zámořských univerzitních soutěží, kde se univerzitní sporty těší velké oblibě a prestiži. Soutěž organizuje European University Hockey Association (EUHA) a jejím patronem je bývalý reprezentant a hráč s bohatými zkušenostmi z NHL Ľubomír Sekeráš, jehož jméno nese pohár pro vítěze. Premiérového ročníku se účastnilo celkem 6 týmů z České republiky a Slovenska. Sezóny 2017/2018 se zúčastní již 13 celků z ČR, SR, Maďarska a Polska.

V budoucnu se plánují až 4 divize – Sever, Jih, Východ a Západ. V severní divizi by měly hrát týmy ze Švédska, Finska, Norska a Dánska. Ve východní potom týmy ze Slovenska, Česka, Rakouska, Polska, v jižní divizi týmy z Německa, Švýcarska, Slovinska a Rakouska a v západní týmy z Francie, Německa, Belgie a Nizozemí.

European University Hockey League

Aktuálním mistrem EUHL je tým UK Praha, který zatím ovládl všechny čtyři ročníky soutěže.

Týmy EUHL

ENGINEERS PRAGUE

ACADEMICS PILSEN

UK PRAHA

HC MASARYK BRNO

CAVALIERS BRNO

OLOMOUC SHIELDS

UMB BANSKÁ BYSTRICA

GLADIATORS TRENČÍN

DIPLOMATS PRESSBURG (Bratislava)

KTH 1928 Krynica (PL)

HOKIKLUB BUDAPEST 

BLACK DOGS BUDWEIS

VŠB OSTRAVA


Aktuální články
Utkání
Muži | Úterý 09.10.2018, 18:30
Engineers Prague - Cavaliers Brno
4:0 (0:0, 3:0, 1:0)
 
Muži | Sobota 20.10.2018, 18:45
Engineers Prague - Black Dogs Budweis
 
 
Engineers Prague 2018 | info@engineersprague.cz RSS